Ubytování - Pec pod Sněžkou - Krkonoše

 

Ubytování v apartmánech v Peci pod Sněžkou - Krkonoše

 

UBYTOVÁNÍ PEC POD SNĚŽKOU - KRKONOŠE

Apartmány v Peci pod Sněžkou

Informace o ubytování

 

Ceník ubytování

 

Objednávka ubytování

 

Kontakt

Volný čas

Základní informace
Krkonoše

 

Fotogalerie
Krkonoš

 

Další ubytování v Krkonoších

 

Ubytování Krkonoše

 

Chaty a chalupy Krkonoše

 

Další tipy na ubytování

 

Ubytování v sousedních oblastech

 

Ubytování v ČR

 

Chaty a chalupy v ČR

 

Další ubytování v Krkonoších a v sousedních oblastech

 

UBYTOVÁNÍ V KRKONOŠÍCH

 

Penzion ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších

Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších
Apartmá v Harrachově v Krkonoších
Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších
I Špindlerův Mlýn nabízí ubytování v klidných místech. V jednom z nich, na okraji města, přímo u lesa leží malý rodinný penzion. Můžete zde skloubit klidné ubytování v zapadlém koutě Špindlerova mlýna s možností využít přepestré nabídky nejvyhlášenějšího turistického střediska Krkonoš a s výlety po hřebenech Krkonoš.
Stylový roubený penzion leží v Krkonoších, v klidném prostředí u lesa s výhledem na Rokytnici a hřebeny Krkonoš. V zimě potěší vlek přímo u penzionu.
Komfortní ubytování v apartmánu na okraji Harrachova v západních Krkonoších s výhledem na les a Čertovu horu. Turistické trasy lákající na výlety po hřebenech západních Krkonoš. Ubytování pro 6 osob je za rozumnou cenu.
Útulný rodinný penzion se stylovými interiéry a s bazénem se nachází v klidném prostředí na kraji města na samém úpatí Krkonoš, jen několik minut od centra.

 

Odkazy: Penziony Krkonoše, Ubytování Špindlerův Mlýn

 

 

UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH

 

Farma v Hraničné v Jizerských horách
Ubytování v penzionu v Bedřichově v Jizerských horách
Penzion u přehrady v Jablonci - ubytování ve vile
Penzion v Nové Vsi - Jizerské hory
Penzion v Jizerských horách - v Janově nad Nisou je součástí farmy. Nachází se na úpatí Jizerských hor na jižní stráni blízko lyžařského střediska na Janově. Nedaleko jsou i další střediska Jizerských hor. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech 4-lůžkových apartmánech.
Ubytování v klidném místě na okraji Bedřichova, jednoho z center Jizerských hor nabízí tento penzion. Už při příjezdu k penzionu vzbudí váš respekt majestátní kamenná budova bývalého statku. Uvnitř vás potěší ubytování ve stylových interiérech.
Romantické ubytování v Jablonci nad Nisou - ve vile se zahradou, v klidném místě nedaleko centra Jablonce a jablonecké přehrady nabízí tento penzion. Interiér penzionu byl vybudován ve stylu 30. let, každý pokoj je originálně zařízen.
Penzion leží v malé horské vesničce pod vrcholem Černé Studnice v Jizerských horách. U penzionu je krásná zahrada s posezením, minigolfem a altánkem, kde je příjemné posezení. Nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích a apartmánech.

 

 
Penzion v Albrechticích v Jizerských horách
Ubytování Albrechtice v Jizerských horách
Ubytování v Jindřichově v Jizerských horách
 
Romantické ubytování v Jizerských horách vám nabídne rodinný penzion v Albrechticích zařízený stylovým dřevěným nábytkem. Leží v klidném místě nedaleko centra Albrechtic v Jizerských horách a lyžařského areálu na Špičáku.
Penzion s bazénem v Albrechticích v Jizerských horách je přestavěn ze staré roubené jizerské chalupy. Pokoje jsou stylově zařízeny dřevěnými prvky a všude je staročeská výzdoba. Penzion nabízí ubytování v klidné části Albrechtic v Jizerských horách.
Ubytování na úpatí jižních svahů Jizerských hor naleznete v chatě, která se nachází na polosamotě nedaleko Jablonce. Z oken pokojů jsou vidět kopce Jizerských hor s rozhlednami. Chata je v přírodě u lesa a v blízkosti přírodního koupaliště, běžecké terény vedou hned od chaty a po túře přijde vhod sauna, která je v objektu.
 

 

Další ubytování v Jizerských horách

 

Odkazy: Ubytování Jizerské hory, Penziony Jizerské hory

 

UBYTOVÁNÍ V ORLICKÝCH HORÁCH

Penziony Orlické hory - Penzion u Zdobnice
Ubytování Orlické hoty - Penzion Deštné
Orlické hory - ubytování na samotě
Penzion v Rokytnici - Orlické hory
Na okraji malé vesnice v Orlických horách stojí penzion, který kdysi býval německou školou. Nyní je od základu zrekonstruován a nabízí ubytování i pro náročné hosty. Stylové zařízení apartmánů, rodinné prostředí a vstřícný přístup majitelů to vše slibuje příjemně strávenou dovolenou v Orlických horách.
Penzion, původně horská chalupa, leží na samotě nad lyžařským střediskem Deštné v Orlických horách. Nabízí příjemné ubytování, posezení u venkovního krbu, nádherný výhled na Deštné i Orlické hory a na dosah širokou nabídku služeb rekreačního střediska.
Uprostřed lesů Orlických hor vám poskytne azyl tento bývalý šlechtický lovecký zámeček. Velmi pohodlné ubytování a neméně příjemné posezení ve stylové lovecké jídelně se zalíbí snad každému. Klid, bezpečí a čisté prostředí jsou výborné pro pobyt dětí - proto toto ubytování v Orlických horách doporučujeme pro i školy v přírodě.
Rodinný penzion s velmi příjemným ubytováním leží na okraji jednoho z center Orlických hor - Rokytnice. Oblé vrcholky Orlických hor budou vyhovovat turistům, cyklistům a běžkařům, kteří netouží po dosahování mimořádných sportovních výkonů. U penzionu je menší lyžařský vlek.

 

Další ubytování v Orlických horách

 

Odkazy: Ubytování Orlické hory, Penziony Orlické hory

 

 

UBYTOVÁNÍ V ČESKÉM RÁJI

 

Ubytování v penzionu u Jičína - Český ráj
Ubytování v penzionu pod Vyskeří v Českém ráji
Apartmány pod Troskami - ubytování v Českém ráji
Ubytování v Českém ráji - Penzion v Malé Skále
Penzion nedaleko Jičínam, v srdci Českého ráje, ve vesničce Bukvice, byl přebudován z bývalé kovárny. Prostorné apartmány jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Penzion je vhodný především pro ubytování rodin s dětmi, kterým je k dispozici venkovní bazén s venkovním posezením, pískovištěm a prolézačkami .
Rodinný penzion byl vybudován z bývalé zemědělské usedlosti ležící na samotě v Chlumu u Vyskeře v Českém ráji. Penzion je vhodný především pro pobyty rodin s dětmi. Ubytování nabízí v apartmánech s kuchyňkou a obývacím pokojem, děti jistě potěší vybavené dětské hřiště u penzionu.
Dva nově postavené apartmánové domy leží za městem Rovensko pod Troskami v klidném místě u lesa a s výhledem na Trosky - na symbol Českého ráje.  Prostorné a světlé apartmány s balkonem nabízejí ubytování vhodné především pro rodiny s dětmi.
Pohodlně vybavený penzion leží v centru Malé Skály, která je nazývána perlou Českého ráje. Penzion nabízí příjemné ubytování v apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, ale také v turistických pokojích. Suché skály a další krásy severní části Českého ráje vidíte přímo z penziony.

 

   
Ubytování na Hrubé skále - penziony - Česká ráj
Ubytování Český ráj - Farma u Semil
   

Spletité bludiště hruboskalského skalního města v Českém ráji se známým pohádkovým skalním ložem prince Bajaji, daleké výhledy na Krkonoše i na druhou stranu do vnitrozemí i zapadlé vesničky s roubenými chaloupkami - to vše budete mít z tohoto penzionu, který nabízí ubytování v jedné z nejatraktivnějších oblastí Českého ráje, na dosah.

Nedaleko Semil na samotě v Českém ráji, leží koňská farma. Najdete zde ubytování s řadou sportovních aktivit u objektu. Hlavní předností je její poloha - severovýchodním směrem se začínají zdvihat podkrkonošské vrcholky a opačným směrem máte na dosah poklady Českého ráje. Ubytování Vám nabízíve dvou budovách, obklopených krásnou zahradou.
   

 

Další ubytování v Českém ráji

 

Odkazy: Ubytování Český ráj, Penziony Český ráj

 

 

 

Všechna práva stránky Ubytování - Pec pod Sněžkou - Krkonoše - Apartmány v Peci pod Sněžkou a další ubytování v Krkonoších vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz